23 czerwca 2024

Bluza z własnym logo

Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, że rozpoznawalność jego marki to bardzo ważna sprawa i ogromne wyzwanie.

Jeśli prowadzisz firmę – na wszelkie możliwe sposoby starasz się promować jej wizerunek. Dbasz o właściwy content i dobre relacje z klientami. Tworzysz kampanie reklamowe i promocyjne, ale wciąż czujesz niedosyt, a Twoje logo widujesz jedynie w materiałach online.

Zgodzisz się na pewno, że byłoby wspaniale, gdyby znak Twojej marki zobaczyli również ci, którzy nie są bezpośrednimi odbiorcami treści w Internecie. Zastanawiałeś się nad rozpowszechnieniem go przez bilbordy i reklamy zewnętrzne – wymaga to ogromnych nakładów finansowych, a budżet firmy niestety nie jest z gumy. 

A co gdybyś wiedział, że jest rozwiązanie, które pozwoli Twojej marce zaprezentować się poza granicami Internetu?

Pomyśl tylko: bluza z własnym logo. Czy to nie fajny pomysł? Rozwiązanie proste, a w porównaniu z kosztami reklam wielkoformatowych – dość niedrogie i proste w realizacji. Wystarczy, że skontaktujesz się z odpowiednią firmą, udostępnisz jej swój logotyp, a już niedługo będziesz mógł być żywą reklamą własnej marki wychodząc na ulicę w nietuzinkowej bluzie. 

Ale to nie koniec, bluzę z własnym logo możesz podarować również swoim znajomym, dzięki czemu wszyscy staniecie się ambasadorami Twojej marki. Dzięki Twoim znajomym, bluzy z Twoim logotypem staną się niedrogim i skutecznym nośnikiem Twojego logo, które trafiać będzie do coraz szerszego grona odbiorców. 

Bluza to popularna i chętnie noszona część garderoby, nie tylko w zimie ale o każdej porze roku. Narzucona na ramiona, czy przewiązana w pasie zaprezentuje Twoje logo szerszej grupie odbiorców.